Kategoriler
blog

Endüstriyel mutfak imalatı 2021

Endüstriyel mutfak. Kocaeli endüstriyel mutfak. İzmit endüstriyel mutfak

2015 senesinde sektördeki ilk adımlarını atan Balinox İzmit, kısa sürede ilerleme kaydedebilen nadir işletmelerdendir. Firma, endüstriyel mutfak alanında öncü olmasının yanı sıra iş etiği ile de dikkat çekmeyi başarıyor. İlk etapta küçük bir işletme iken günümüzde sektörün en çok iş yapan firmalarından biri olan Balinox, endüstriyel mutfakta en iyi firma olarak biliniyor.

İzmit kocaeli endüstriyel mutfak imalatı

Teknoloji ve Tasarımın İç İçe Geçmiş Hali

Endüstriyel mutfak dizaynı ve kurulumunda sektörünün öncü firmalarından biri olan Balinox, yeni teknoloji ile rakiplerini geride bırakıyor. Alanında gerçekleşen her çeşit teknolojik gelişmeyi takip eden firma, bu sayede hızlı kurulum ve montaj hizmeti de sunuyor. Firmanın ürünleri geniş bir katalog ile sergilenirken her bir üründe çağa uygun dokunuşları görebilirsiniz.

Sanayi tipi mutfak gereçleri alanında garklı dizayn ve tasarımları bir arada tutan firmanın ürün yelpazesi de oldukça geniş. Klasik tasarımların yanı sıra mutfak ürünleri için son trend tasarımları da bulabilirsiniz. Ayrıca teknolojinin nimetlerinden de sıkça faydalanan firma, cihazlarında son teknolojik dokunuşları da bulunduruyor.

Kalitenin Sektördeki Adresi

Endüstriyel mutfakta en iyi firma olarak bilinen Balinox, dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilen ürünleri ile beğeni topluyor. Tezgahlarda, pişirme aletlerinde, özel siparişlerde ve davlumbaz ürünlerinde kalitenin dokunuşunu görmeniz mümkündür. Öyle ki uzun yıllar kullanabileceğiniz mutfak ürünlerini satın alırken fazla düşünmenize de gerek kalmıyor.

Paslanmayan ya da yıpranma belirtisi göstermeyen ürünlerde her daim Balinox imzası bulunuyor. Çelik ya da ahşap ürünlerde de uzun süreli kullanımlar göze çarpıyor. Firma tarafından üretilen çelik ürünlerin her biri “paslanmaz” etiketi ve garantisi ile satışa sunuluyor. Aynı zamanda ocak, fırın ve kuzine gibi ürünlerde de hem yüksek teknoloji hem de kalite hakimdir.

Geniş Ürün Yelpazesi ve Özel Siparişler

Balinox İzmit, her zevke ve ihtiyaca uyan tasarımları ile oldukça fazla dikkat çeken bir marka. Sektörde yer aldığı günden bugüne gelişim gösteren firmanın ürün yelpazesi de oldukça geniş. Müşteri memnuniyetine ve ihtiyacına önem veren firmada kendinize has dokunuşlarla ürün siparişinde de bulunabilirsiniz.

Pişirme tezgahları, depolama ürünleri, soğutucular, davlumbazlar, tezgah çeşitleri, fırınlar ve tüm diğer ürünler için size özel tasarımlar oluşturulabiliyor. Bunun için de alanında uzman kadro ile görüşerek yalnızca ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi belirtmeniz gerekiyor. Taşıma ve montaj ekibinin de desteği ile hayallerinizi süsleyen sanayi tipi mutfağa sahip olmak için uzun süre beklemenize de gerek yok. Güvenilir taşıma ve hızlı montaj desteği sayesinde gerek seçtiğiniz ürünlerde gerekse de özel siparişlerinize farkı anlayabilirsiniz.

Sektörde İddialı İlerlemeye Devam Eden Bir Firma

Endüstriyel mutfak alanında kurulduğu tarihten günümüze pek çok şey başaran firmanın yapacakları yalnızca gördükleriniz ile sınırlı değil. Firmanın İzmit ve çevresinde verdiği hizmet yakında tüm Türkiye’de alınabilir hale gelecektir.
Her geçen gün kendini yenileyen ve her çeşit yeniliğe açık bir hale gelen firmada son tasarım ürünlerini bulabilirsiniz. Çağa uygun ve gelişmeleri takip eden ekip sayesinde sanayi tipi mutfakta yenliği elde edebilirsiniz.

Kocaeli izmit endüstriyel mutfak imalatı.